wait.... site load

  Оберіть Вашу тварину
  Я хочу перевезти ,
  вага кг,
  зрiст см
  Звідки, куди
  Додаткові дані

  Відгуки
  клієнтів

  Всього 15 відгуків

  Поділіться своїми враженнями
  про співпрацю з нами

  Залишити відгук
  Петсвояж пользователь №7

  Анастасія

  і цвергшнауцер Емма

  Переліт: КиївКанада
  Загальна оцінка

  Перевозила собаку з України у Канаду. Дякую за сервіс. Все сподобалося. Якщо матиму необхідність ще раз перевезти собаку, то я знаю до кого звертатися)

  Петсвояж пользователь №7

  Ірина

  і американський кокер-спаніель Скай

  Переліт: КиївСан-Франциско
  Загальна оцінка

  Перевозила собаку з Києва в Сан-Франциско, все пройшло швидко і без пригод.Дуже дякую за професіоналізм і оперативність!

  Петсвояж пользователь №3

  Олег

  і киця Муся

  Переліт: КиївЧикаго
  Загальна оцінка

  Моя Муся летіла із Києва у Чикаго Турецькими авіалініями. Команда Petsvoyage підготовувала повністю все, що необхідно для перельоту: купила бокс, завезла Мусю у ветлікарню, де їй зробили усі щеплення, підготувала документи, забрала її у моїх друзів в Києві у день вильоту, і відвезла в аеропорт. Після оформлення надіслали мені авіанакладну. Все чітко і зрозуміло. Дякую.

  Петсвояж пользователь №8

  Ірина

  і той-пудель Кеті

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Дякуємо команді Petsvoyage! Ми 4 роки не бачилися із нашою дівчинкою. Переліт був довготривалий, але все обійшлося. Тепер наша Кеті знову з нами.

  Петсвояж пользователь №6

  Андрій

  і ши-цу Вольт

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Ми вам дуже вдячні. Вольт звісно дуже втомився, 5 годин ще витратили на митниці, але в цілому все добре. Ще раз дуже дякуємо. Всій Вашій команді успіхів і хорошої роботи.

  Петсвояж пользователь №1

  Дар’я

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Дякую Віталію за організацію перевезення хвостика. Кошеня успішно долетіло і вже в новій родині) Відразу випригнуло з клітки і почало цілуватися)) Власниця котика щаслива. Дуже Вам за все дякую! Надалі будемо звертатися до вас.

  Петсвояж пользователь №5

  Тетяна

  французький бульдог Раймонд

  Переліт: КиевЛос-Анджелес
  Загальна оцінка

  Мій французький бульдог летів з Києва до Лос-Анджелеса, співробітники Petsvoyage ставилися до собаки дуже ввічливо і трепетно, дозволили бути присутніми на всіх етапах відправки. Під час пересадки у Варшаві відправили відео-звіт як за ним доглядали і годували. Собака прилетіла здорова і активна, що дуже нас порадувало. Дякую вам за ваш сервіс!

  Петсвояж пользователь №7

  Ольга

  англійський кокер-спанієль

  Переліт: КиевЧикаго
  Загальна оцінка

  Наша маленька, лише 4 місяці, улюблениця Джесмін (англійский кокер-спаніель) летіла польським LOT з Києва до Чикаго. Переліт був організований компанією Petsvoyage. Ми дуже хвилювалися за неї. Завдяки чіткій організації та гарному ставленню до тваринки, Джесмін щасливо приземлилася на американську землю на радість своїм господарям. Вона передає вітання компанії та бажає успіху в цій важливій праці!!!

  Петсвояж пользователь №2

  Ніна

  і її кішка Киця

  Переліт: КиевФіладельфія
  Загальна оцінка

  Petsvoyage допомогли нашій Киці переїхати до Філадельфії. Я не мала жодного клопоту з документами (з нас лише паспорт, чіп, щеплення). Коли кажу знайомим, що відправила кицю майже посилкою і не мала сама летіти з нею – вони дивуються. Проте все пройшло добре і ввечері наступного дня тваринка вже розслаблялася на своєму американському дивані. Наша друга кішка полетить також з Petsvoyage.

  Петсвояж пользователь №4

  Анна

  і шотландські вислувухі кошенята

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Дуже ввічливий персонал, з Вами добре співпрацювати! Гарна турбота про тварин. Якщо людина перший раз відправляє, то компанія підкаже де і як зробити необхідні документи, який контейнер і т.д. Ви молодці!

  Петсвояж пользователь №3

  Дмитро

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Дуже дякую за допомогу і консультацію! Оперативно відповіли на всі хвилюючі питання. 5 з 5 за професіоналізм. Буду рекомендувати всім знайомим

  Петсвояж пользователь №3

  Алла

  і її улюбленці сфінкс і той-тер‘єр

  Переліт: КиевЛондон
  Загальна оцінка

  Дуже дякую! Минулого року котика перевезли завдяки Вам. Тепер прилетіла собачка))) Все дуже оперативно і організовано

  Петсвояж пользователь №5

  Анастасія

  і французький бульдог

  Переліт: КиївЛондон
  Загальна оцінка

  Дякую Анастасії та Віталію за перевезення нашої дівчинки, французького бульдога. Ми дуже хвилювалися. Собака прилетіла здоровою, одразу ж почала їсти та гратися. Дякую за Ваш сервіс.

  Петсвояж пользователь №8

  Анна

  і собака із притулку Зоя

  Переліт: КиївКанада
  Загальна оцінка

  Допомогли собачці з притулку потрапити у Канаду, де на неї чекала нова родина.Доброзичливість і професійність Petsvoyage дуже порадували. Рекомендуємо! Не покидайте тварин – завжди знайдеться спосіб і можливість, якщо є бажання. Ви – це все, що є у вашого улюбленця. Ми відповідаємо за тих, кого приручили.

  Петсвояж пользователь №3

  Оксана

  і два британських котика

  Переліт: КиевСШАКиев
  Загальна оцінка

  Минулого року користувалася цими послугами. Переліт тривав довгий час ( з України до США). Я хвилювалася за своїх улюбленців, але менеджер Анастасія супроводжувала та інформувала весь час перельоту. Тобто я мала підтримку майже 24/7. Дякую за допомогу.

  Strong Testimonials form submission spinner.
  Оцініть свої враження після співпраці з нами
  rating fields
  Виберіть напрямок перевезення