wait.... site load

  Оберіть Вашу тварину
  Я хочу перевезти ,
  вага кг,
  зрiст см
  Звідки, куди
  Додаткові дані

  Куди ви летите
  зі своїм улюбленцем?

  Виберіть напрямок
  Потрібні документи
  Запросити документи
  Електронна ідентифікація. Імплантований під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандарту ISO 11784, ISO 11785. Ідентифікація виразним тавром (тільки до 2011 року), після цього єдино прийнятним способом ідентифікації буде тільки мікрочіп. Ідентифікація транспондером (мікрочіпом) – це найнадійніший та найсучасніший метод, адже, імплантується чіп один раз та залишається з твариною протягом усього життя. Розвиток електронної ідентифікації активно розпочався у 2004 році, після вступу в дію нових вимог ЄС щодо обов’язкової наявності мікрочіпів у собак і котів . В Україні електронну ідентифікацію тварин впровадили понад 6000 ветеринарних клінік і ветеринарних лікарів. Почався процес оснащення сканерами пунктів ветеринарного контролю на кордоні. Тварини, які подорожують до будь якої країни через аеропорт Бориспіль, проходять процедуру сканування. Мікрочіп міститься у стерильній капсулі з біосумісності скла і є носієм 15-ти значного цифрового коду, індивідуального для кожної тварини, що зберігається протягом усього життя. Процедура займає не більше двох хвилин і абсолютно безболісна. Процес нагадує звичайний укол: ветеринар вводить під шкіру собаки порожнисту голку, за допомогою якої чіп вживлюється в тканини. В стерильній упаковці міститься одноразовий аплікатор для імплантації і сам мікрочіп. Використання біосумісного скла дозволяє уникнути міграції чіпа під шкірою тварини. Оскільки мікрочіп не має вбудованих елементів живлення і рухомих частин, він не має обмежень на термін придатності і забезпечує довічну електронну ідентифікацію. Вартість чіпування тварин у ветеринарних установах різних міст країни коливається в межах 130-400 грн за процедуру і залежить від вартості самого мікрочіпа та вартості послуги клініки або ветеринарного лікаря. На сьогоднішній день, в Україні, можна подивитися базу чіпованих тварин на сайтах Animal-id-info та Єдина база чіпованих тварин України.
  Ветеринарний паспорт міжнародного зразка. З 1 червня 2018 року Міністерство аграрної політики та продовольства України затвердило уніфіковану форму ветеринарно-санітарного паспорта для домашніх тварин. Паспорт нового зразка можна оформити лише у державних закладах ветеринарної медицини. Старі зразки ветеринарних міжнародних паспортів будуть дійсні до моменту повного забезпечення державних установ новою форму ветеринарно-санітарного паспорта. Для виїзду з України у країни ЄС підходять лише нові форми міжнародного ветеринарного паспорта. У ветпаспорті має міститися наступна інформація: дата народження, кличка тварини, порода, масть, стать, номер електронного мікрочіпа (дата імплантації і місце розташування чіпа), фото (за бажанням). В паспорті обов’язково має бути історія щеплень (назва вакцин, завірених підписом, печаткою ветеринарного лікаря). В інформації про власника вказувати: ПІБ, адресу проживання, номер телефону.
  Вакцинація проти сказу. Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тварині у віці від 3 місяців і не більше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до 3 місяців, має перед цим дізнатися в країні в’їзду чи дозволений імпорт тварин в цю країну без вакцинації.
  Форма 1 ВЕТ – ветеринарний сертифікат, що видається державною службою ветеринарної медицини не раніше ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон. Документ заповнюється державною мовою. Форма 1 ВЕТ – це основний документ, що дає право перевозити тварину або птаха (для птахів це єдиний документ для перетину державного кордону). В документі вказується маршрут прямування тварини, Наприклад, кішка подорожує авіатранспортом за маршрутом «Київ-Амстердам-Лос-Анджелес», де Київ – початок маршруту, Амстердам – транзитний аеропорт, Лос-Анджелес – місце призначення. Власники тварин можуть отримати форму 1 ВЕТ у державних установах ветеринарної медицини, за наявності ветеринарного паспорта із щепленнями (дата вакцинації, підпис та печатка ветлікаря). Всі необхідні щеплення повинні бути зроблені не раніше ніж за рік і не пізніше ніж за місяць до від’їзду. Крім того, в деяких країнах є особливі вимоги. Форма 1 ВЕТ обмінюється на міжнародний ветеринарний сертифікат на державному кордоні державною службою ветеринарної медицини. Міжнародний ветеринарний сертифікат – сертифікат, форма та зміст якого відповідають рекомендаціям відповідних міжнародних організацій, що видається в країні експорту згідно з інструкціями відповідних міжнародних організацій і засвідчує стан здоров’я тварини, яка експортується. Сертифікат заповнюється державною мовою, фахівцями ветеринарної медицини на контрольному прикордонному пункті.
  Довідка про аналіз крові на титрування антитіл до вірусу сказу. Довідка потрібна між 4 і 12 місяцем після вакцинації проти сказу. Вивчення взятої на аналіз крові повинно проводитися в акредитованій лабораторії, в Україні це Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, а вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менше ніж 0,5 МЕ / мл. Аналіз на титрування антитіл дійсний протягом усього життя тварини, за умови, що щорічна вакцинація проводилася за графіком.
  Дозвіл на ввезення тварини від Міністерства сільського господарства/Департаменту тваринництва/Карантинної служби аеропорту країни призначення. Вимагають такі країни як: Швейцарія, ОАЕ, Саудівська Аравія, Катар, Ізраїль, Сенегал, Японія, Філіппіни, Сінгапур, Шрі Ланка, Тайланд, Індія, Австралія, Нова Зеландія та інші. Дозвіл можна оформити онлайн, заповнивши електронну форму на сайті урядової організації, що відповідає за імпорт тварин в країні призначення.